Neler Yapıyoruz?

Mobil Hizmetler


Günümüzde zaman ve bilgilere çok hızlı erişim kullanıcılar için çok önemli. Akıllı Telefon ve Tabletler artık hayatımızın her alanında bizimle birlikte. Amacımız bu cihazları kullanarak kurumların hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak.

KİM Bilişim Teknolojileri olarak;
 - IOS Platformunda iPhone ve iPad,
 - Android Platformunda Android telefon ve tabletlere,
olmak üzere her platform için ayrı Native uygulamalar geliştirmekteyiz.

Kurumsal Uygulama:


Kurumların verdiği hizmetlerin Akıllı Telefon ve Tabletler üzerinden vatandaş ve müşterilere ulaşmasını sağlar. Mobil uygulama kullanıcılarına ilgili en güncel bilgi, haber, etkinlik, borç öğrenme ve ödeme, en yakın şube ve başvuru merkezi, resim veya video göndererek istek ve şikayet imkanı sunulmaktadır.

Mobil Yönetim Uygulaması:


Günümüzde artık her kurumda yöneticilerin ellerinde Akıllı bir telefon veya tablet bulunmakta. Yöneticilere kurumlarıyla ilgili istedikleri bilgileri her an ulaşarak karar alma mekanizmalarını hızlandırmaları ve uzaktan yönetim imkanı sunulmaktadır.

Zenginleştirilmiş Dergi Uygulaması:


Kurumların süreli yayınları Akıllı telefon ve tabletler için ses, video ve efektlerle zenginleştirilerek kullanıcılara sunulmaktadır.

Artırılmış Gerçeklik (AR) Uygulaması:


AR uygulaması kullanıcılara, mobil cihazın kamerasını kullanarak, çevrelerindeki mekânsal objelerle ilgili (binalar, önemli yerler, tarihi yapılar) özel bilgiler (metin, resim, ses, video) sunulmaktadır.

Mobil Oyun:


KİM Bilişim Teknolojileri olarak Eğlenerek Öğrenmeyi sağlayacak oyunlar geliştiriyoruz. Kurumların isteklerine göre özel oyunlar hazırlamaktayız.